1Windows XP ramane puternic pe piata. Empty Windows XP ramane puternic pe piata. Vin Mai 23, 2014 9:09 pm

bZq-ISTORIE

bZq-ISTORIE
Membru
Mesaje : 70
Multumiri : 0
Microsoft a oferit asistență pentru Windows XP în ultimii 12 ani. Dar a venit timpul ca noi și partenerii cu care colaborăm în domeniul hardware și software să ne investim resursele pentru a susține tehnologii mai recente, în scopul de a oferi în continuare noi experiențe deosebite.

Un sondaj arata cat de mult mai folosesc oameni din ziua de azi Windows XP

windows-xp-ramane-puternic-in-piata-desi

In ultima perioada au aparut tot felul de atatcuri care au vizat Windows XP si versiunile mai vechi de Internet Explorer, si este de asteptat ca acest trend sa continue in perioada urmatoare ,atat timp cat Windows Xp va ramane la o cota de piata importanta. 

Nici Dacă veți continua să utilizați Windows XP acum că perioada de asistență s-a încheiat, computerul dvs. va funcționa în continuare, dar poate deveni mai vulnerabil la riscurile de securitate și la viruși. Internet Explorer 8 nu mai este acceptat, deci dacă PC-ul dvs. Windows XP este conectat la internet și utilizați Internet Explorer 8 pentru a naviga pe web, este posibil să vă expuneți PC-ul unor noi amenințări. De asemenea, de vreme ce tot mai mulți producători de software și de hardware continuă să își optimizeze produsele pentru cele mai recente versiuni de Windows, vă puteți aștepta ca tot mai multe aplicații și dispozitive să nu funcționeze cu Windows XP.

Si eu am folosit in trecut Windows XP acuma folosesc 7 , intrebarea mea este -> Ar fi bine scos de pe piata Windows XP ? 

Model Postare !

#Nume:
#Ce Windows Folosesti:
#Ar Trebui Ca Windows XP sa se scoata de tot de pe piata ?:
#Argumeteaza: