1important O noua generatie ! Empty important O noua generatie ! Mier Dec 17, 2014 6:04 pm

Admin

Admin
Fondator
Mesaje : 254
Multumiri : 5
Varsta : 24
Bun gasit ,




de azi incepe noua "viata" , generatie a forumului .
Poate il recunoasteti ca fiind : AREA-51 sau Area-51 sau AREA 51 .. Sub mai multe  denumiri acelasi forum.
De azi ... AREA 51 a devenit KING Game !

  • De ce am ales KING Game ?


De ce nu ar fi raspunsul multora ... Dar nu , nu acum , nu aici .. Aici e vorba de ceva nou , de ceva ce daca nu e la nivel de REGE , IMPERIAL , IMPERIU , REGAT , nu e comunitatea noastra ... Incercam sa ridicam totul . De la ce era REGATUL JOCURILOR pana acum , pana la REGATUL JUCATORILOR !
important O noua generatie ! Shopping-34-32 Se spune ca fiecare are locul lui .. Dar aici toti sunt egali si toti eu loc ! Nimeni nu va fi ignorat doar pentru ca e ION si nu ARNOLD ... Sau ca e maghiar si nu roman ... Nu conteaza cum te cheama , ce sex ai  , ce religie sau ce nationalitate esti ... Aici conteaza CE FEL DE OM ESTI !

important O noua generatie ! High_Quality_Content-32 De ce REGI ? De ce nu ..  :}: Un imperiu are nevoie de un rege , lafel si lumea gamingului .. Are nevoie de un lider . Un LIDER poti fi chiar tu . Nu trebuie sa fi cel mai bun la toate .. Nu , daca ai un domeniu in care excelezi , locul tau e acolo si nu la toate porcariile .. :)

important O noua generatie ! High-Quality_Content-32 Daca inca nu te-am convins .. Acorda-ne o sansa pe forum , un cont si vezi si tu ce facem noi ... Cu ce ne ocupam atat de special . Nu oblig pe nimeni :ok: "Ce tie nu iti place altuia nu-i face" .. Deci daca vrei macar sa stii , un cont si 1 data / de 2 ori pe zi e destul sa vezi , nu cerem mult .. Nici imposibilul ! 



important O noua generatie ! Flat_seo-40-32Multumesc pentru atentie si sper ca nu v-am plictisit ! Va astept cu mare drag !
https://king-game.forum.st